דרך השלם

דרך השלם היא שיטת ריפוי שמטרתה להביא אנשים למקום מאוזן בריא ומאושר יותר, ליצור שלום פנימי בתוכנו. זוהי שיטת ריפוי שעוזרת לאנשים להיות שלמים יותר עם עצמם, סביבתם, דרכם וגורלם.
 .דרך השלם עוזרת לאדם להתמודד עם שיעורי חייו ולמצוא פתרונות ומרפא לבעיות שאנו חווים בחיינו

דרך השלם ממפה את כל הקשיים שאנשים חווים לתשע שיעורים עיקריים ומתווה דרך ברורה ומסודרת למציאת פתרון, מענה, הקלה וריפוי.
 
בדרך השלם אנו מאמינים שכל התמודדות שאנו עוברים, כל קושי שאנו חווים טומן בתוכו פוטנציאל לצמיחה והתחזקות ומאפשר לנו להגיע למקום מאושר יותר ובריא יותר.
 
למשל אחד מתשעת השיעורים הוא התמודדות למול פחד הנטישה כדרך ליצירת אהבה עצמית מאוזנת או שיעור נוסף מדבר על הפחד מאובדן שליטה כדרך ליצירת גמישות ופשרות פנימיות.

דרך השלם היא שיטת ריפוי שמתבססת על תפיסת עולם שלמה - "השלם". היא תפיסת עולם שצומחת מתוך האנושיות. מקבלת ומהללת את מהותנו האנושית. היא תפיסת עולם שמתוך הסתכלות על המכלול מאפשרת ירידה לפרטים, את ריפוי החלקים. השלם היא תפיסת עולם, דרך חיים, היא דרך הסתכלות על העולם ועל עצמנו, דרך התנהלות בכל תחום ותחום בחיינו, דרך לריפוי.

בדרך השלם נתחבר למהותנו הפנימית הייחודית ונלמד להיות אנשים מאושרים ובריאים, מלאי שמחת חיים ומרץ, סיפוק, פתיחות ואהבה. אנשים שמרגישים שייכות, שהם נמצאים בדיוק במקום המתאים להם בעולם. אנשים החיים חיים שלמים, אנשים בעלי שלווה פנימית, אנשים אשר נהנים מהחיים, מגשימים וממשים את עצמם.

דרך השלם נוצרה בשותפות ע"י נעמה טוב, מרדכי רפאל ולילך כפיר רפאל