נעמה טוב

מרפאה הוליסטית, דולה, יוצרת, סופרת ומנחה. בטיפולים האישיים, בסדנאות ובהרצאות שאני מעבירה, אני משתמשת בשני כלים עיקריים: ב"דרך השלם" ו"בנשימה בוראת".

אני עוזרת לאנשים שרוצים לעשות שינוי בחייהם, אנשים שניצבים בצומת בחירה בחייהם, בנושאים שונים. החל מבעיות רגשיות מסוגים שונים כמו: חרדות, פחדים, דיכאון, התפרצויות כעס, לחץ, התמודדויות מול טראומות, בעיות ביחסים, בעיות תודעתיות כמו: הגדלת כמות השפע והכסף, בעיות בקרירה, חיבור לייעוד וליכולות המיוחדות של האדם, הגדלת יכולת המימוש, חיבור ליצירתיות, ובעיות גופניות כמו: כאבים למיניהם, בעיות בשינה, עייפות, בעיות בנשימה, מחלות חוזרות ונשנות, רגישויות.

בימים אלו יצא לאור "ספר הכסף- אחד עשר מפתחות לשפע" בהוצאת מודן, שנכתב בשותפות עם אליהו טוב, אבא שלי, שהוא כלכלן בכיר במקצועו ומאמן אישי. הספר נכתב בהשראה ומטווה דרך להבאת יותר שפע וכסף לחיים, תוך יצירת שלום עם כסף.
  
מחיי האישים-
אמא לשלושה ילדים מדהימים, נשואה בשנית, יש ליB.A.   בכלכלה ומנהל M.B.A. במנהל עסקים. ידע וניסיון רב בתחום הריפוי האלטרנטיבי, כעשר שנות ניסיון בתחום.
 
לא נולדתי מרפאה הוליסטית, הייתה לי קריירה כיועצת שיווקית, ותוכניות אחרות לחיים. החיים הם שהביאו אותי למלא את היעוד שלי ולהיות מרפאה הוליסטית ויוצרת, ואני זרמתי עם נשמת החיים.
החיים היטיבו איתי, היו לי חיים טובים, בית, משפחה, עבודה מאתגרת, אהבה. אבל אני זוכרת שמדי פעם, ברגעים של שקט וכנות פנימית עלתה בי השאלה המטרידה: האם זה באמת הכול בחיים, האם זה כל מה שיש לחיים להציע לי? השאלה הזאת ונסיבות חיי פתחו בפני את הדלת לעולם הריפוי, המודעות והנסתר. 
 
אני נחשפתי לדרך הריפוי בה אני משתמשת היום מתוך החיים, מתוך מצוקה אישית. במקרים שלא היו לי את הכלים להתנהל, שהדרך שהכרתי לא הצליחה לעזור לי. המצוקה גרמה לי לחפש פיתרון אחר, לחקור ולשים סימן שאלה על אמיתות שלפיהן התנהלתי שנים. להגיע לדרך אחרת שמצליחה ליצור עבורי מציאות חיים שאני שלמה איתה. לחיות חיים מספקים יותר, עם הרבה רגעים מאושרים, מלאי שמחה ואהבה, טעם ומשמעות, למילוי היעוד שלי ומיצוי של היכולות שלי.

נשימה הבוראת/ נעמה טוב

הנשימה הבוראת היא שיטת טיפול ייחודית, מייסדת השיטה היא נעמה טוב. מטרתה של הנשימה הבוראת לחבר אותנו לחלק הבורא, היוצר, הנמצא בתוך כל אחת ואחד מאיתנו, חלק שיכול לברוא עבורנו חיים בריאים ומאושרים יותר. החלק הזה יכול ליצור שינויים משמעותיים במציאות חיינו, ליצור ריפוי בחיינו, ולהגדיל את העוצמה והחיות...

בעיות שינה אצל תינוקות וילדים/ נעמה טוב

תינוק בוכה הוא תינוק שסובל ממשהו, שמשהו מפריע לו, משהו כואב לו, משהו מפחיד אותו. הבכי הוא דרך התקשורת הברורה ביותר שקיימות בידיו. זוהי נקודת ההתחלה ממנה אני יוצאת.