מרדכי רפאל טוב


הילר- מרפא על ידי העברת אנרגיות, ייעוץ ודיקור.

נשוי, תואר ראשון במחשבים ולימוד של מגוון שיטות ריפוי הוליסטיות שונות (רפואה טיבטית, רפואה סינית, דיקור, טאי צ'י, צ'י קונג, לו ג'ונג, טסה לונג וכו). מיוצרי דרך השלם, מייסד שיטת CTP לריפוי. מרפא כבר מעל 20 שנים.

ברבות השנים זכיתי להשתמש במתנה שקיבלתי ולטפל במאות אנשים ובסוגים רבים של מחלות\בעיות. ההתמחויות הגדולות שלי הן ריפוי כאבים מכל סוג (אקוטי, כרוני, פציעות וכו), סוגים שונים של חוסר אנרגיה (עייפות כרונית, חולשה, מערכת עיכול חלשה, התאוששות מניתוחים ומחלות, משברים וכו), ריפוי ילדים (הפרעות קשב, מחלות כלליות, הרטבת לילה וכו) וסרטן (תופעות לוואי של כימו והקרנות, שיפור התפקוד וחיזוק מערכת החיסון וכוח האדם, עצירה וריפוי המחלה). וכן עוד הרבה מאוד מחלות והתמודדויות של בעיות זרימה נקודתיות או כלליות אצל אנשים מכל הגלאים.

לאחר שחקרתי, התנסיתי ולמדתי מספר רב של שיטות ריפוי, מצאתי עם השנים שדרך טיפול אנרגטי אני יכול ליצור שינוי ולרפא הרבה יותר בקלות בעיות ומחלות קלות וסבוכות כאחד. כשהבנתי שאנרגיה זה לא משהו רוחני שלא מחובר למציאות, אנרגיה היא הבסיס לחומר. והריפוי האנרגטי פועל בבסיס של המישורים הפיזי, הרגשי והתודעתי אבל משפיע על כולם. למעשה כאשר תהיה בעיית זרימה במישור האנרגטי זה יתבטא כמחלה פיזית, קושי רגשי או תפיסתי. ולכן הרבה פעמים פתרון במישור זה פותר את שורש הבעיה ומאפשר ריפוי שלם. כמו כן ריפוי אנרגטי מאפשר עבודה בשותפות עם גישות קונבנציונליות והוליסטיות אחרות.

"תהיה טוב יותר בכל מה שתבחר להיות"
 "be better in whatever you choose to be"
 
אני מאמין והאמנתי תמיד, שבכל תחום ותחום אנחנו יכולים להיות טובים יותר ולהשתפר אם רק נחליט ונבחר לעשות זאת. ברגע שכוח הרצון נרתם למשימה אנו יכולים להיות טובים יותר, ללמוד, להרחיב אופקים, להיות מודעים יותר, בריאים יותר ומאושרים יותר.
כאבי ראש ומיגרנה הנובעים מלחץ פנימי/ מרדכי רפאל

כאבי ראש ומיגרנה הנובעים מלחץ פנימי/ מרדכי רפאל

כאב ראש הן תופעה מאוד שכיחה בימינו. בקצב המהיר של העולם וכמות הלחצים והדאגות שאנו צריכים להתמודד איתם. כמו כן יש נשים רבות שסובלות מכאבי ראש מאוד חזקים ובפעמים רבות מיגרנות בתקופת המחזור החודשי.

חזון לאדם מאושר/ מרדכי רפאל

חזון לאדם מאושר/ מרדכי רפאל

אני מציג בפניכם חזון אידיאלי אליו אני שואף להגיע. בחיי האישיים חשוב לי תמיד להשתפר, לכן אני עושה צעדים גדולים וקטנים כדי להגיע לחזון זה.

זיכרון הכאב/ מרדכי רפאל

זיכרון הכאב/ מרדכי רפאל

אחד הדברים המעניינים בכאב הוא שלפעמים נהיה בתחושת כאב, למרות שלמעשה לא כואב לנו עכשיו. אנחנו חיים בתחושה שאם נעשה פעולה מסוימת, יכאב לנו. אנחנו זוכרים את הכאב ומפחדים שהכאב יחזור.