חזון לאדם מאושר/ מרדכי רפאל

אני מציג בפניכם חזון אידיאלי אליו אני שואף להגיע. בחיי האישיים חשוב לי תמיד להשתפר, לכן אני עושה צעדים גדולים וקטנים כדי להגיע לחזון זה.
אדם מאושר הוא אדם שחי בשלום פנימי וחיצוני ומתוך כך בוחר איך לברוא את מציאות חייו. אדם ששואף לאושר יתמודד עם עצמו ועם סביבתו, יפתור את המכשולים והקונפליקטים שעומדים בדרכו ויצעד בדרך, תוך שהוא מודע יותר לבחירותיו. 
 
אדם מאושר הוא אדם דינמי, אשר מבטו נושא אמונה ותקווה לעתיד טוב יותר, שבו מצבו, מצב עולמו והאנשים הסובבים אותו ישתפר. הוא ניחן באומץ לב להיפתח, ללמוד ולפתור את כאביו וסבלותיו מעברו. הוא חי בהתלהבות כל רגע בחייו  וממצה אותם עד תום.

אדם מאושר הוא אדם ששומר על בריאותו ועל גופו, הוא מקבל, מכבד ומפנים, שגופו הוא הנכס המאפשר לו חיים. הוא מבין שגופו מכיל בתוכו יכולות ריפוי טבעיות עצומות ,שנלמדו במשך האבולוציה האנושית. ויודע שהוא צריך להפעיל, לאזן, להחזיר למסלול ולשפר את יכולת הריפוי הטבעית הקיימת בו.

אדם מאושר הוא אדם בריא, שצומח ומשתפר במשך כל חייו  ומצמיח ומשפר את  סביבתו הקרובה והרחוקה. הוא אדם שמחובר לעצמו, מחובר לאחיו בני האדם, ליקום שבו הוא חי, לנשמתו ולבוראו. זה הוא אדם שיחווה, ירגיש ויראה את הגלוי ואת הנסתר.

אדם מאושר הוא אדם שמוקיר את ההזדמנות להיות אדם.

מאמרים

זיכרון הכאב/ מרדכי רפאל

אחד הדברים המעניינים בכאב הוא שלפעמים נהיה בתחושת כאב, למרות שלמעשה לא כואב לנו עכשיו. אנחנו חיים בתחושה שאם נעשה פעולה מסוימת, יכאב לנו. אנחנו זוכרים...

קרא עוד

כאבי מפרקים

מתוך הבנה של המפרק, הנה צעד פשוט שאנו יוכולים לעשות בעצמנו על מנת ליצור הקלה וריפוי של כאבי מפרקים

קרא עוד